دکتر مصطفی جعفری
وکیل پایه یک دادگستری

درباره ما

دکتر مصطفی جعفری متولد 25 تیرماه سال 1365 در شهر کرج می باشد. ایشان پس از اخذ درجه کارشناسی رشته حقوق، در آزمون کانون وکلای دادگستری مرکز شرکت نموده و پس از قبولی در آزمون با رتبه 82، در تاریخ 9 تیر 1389 شروع به دوره کارآموزی وکالت با شماره پروانه وکالت 19942 در شهر تهران نموده و همزمان در پرونده های مختلفی نیز وکالت نمودند. ایشان به موازات وکالت در دعاوی و طی دوره کارآموزی، دوره کارشناسی ارشد رشته حقوق جزا و جرم شناسی را نیز طی نموده و موفق به اخذ مدرک کارشناسی ارشد نیز شدند. دکتر جعفری در سال 1392 پس از قبولی در آزمون اختبار کانون وکلای مرکز، پروانه وکالت پایه یک دادگستری دریافت نمودند. پس از آن ایشان با قبولی در دوره دکترای حقوق کیفری و جرم شناسی، نائل به مدرک دکتری رشته مذکور شدند.
دکتر جعفری عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و وکیل شهر تهران می باشند. ایشان دارای ۱۳ سابقه وکالت بوده و با تجربه پذیرش وکالت در صدها پرونده حقوقی، به شکل تخصصی، اقدام به وکالت در دعاوی نموده و سعی در به دست آوردن بهترین نتیجه برای موکلین خویش داشته و خوشبختانه نتایج شایسته ای نیز با تلاش های ایشان برای موکلین تحصیل شده است. علاوه بر این ایشان سابقه هزاران ساعت ارائه مشاوره حقوقی به اشخاص مختلف را دارا می باشند.
در کشور عزیز ما ایران، تخصصی شدن وکالت هنوز به ثمر نرسیده و وکلای محترم حق دفاع در تمامی پرونده ها را دارند. به همین دلیل عموما وکلا در دوره کارآموزی با پرونده های خانواده شروع به وکالت نموده و در این زمینه تخصص کافی به دست می آورند. سپس در سنوات بعدی با حضور در دعاوی دیگر به تخصص های دیگری نیز دست می یابند. دکتر جعفری نیز در دوره کارآموزی وکالت با حضور در دعاوی متعدد خانواده در این زمینه تخصص حاصل نمودند. سپس با مطالعه و تحقیق و وکالت در دعاوی ملکی، شهرداری و دیوان عدالت اداری، در این زمینه ها تجارب ارزشمندی را تحصیل نموده و تخصص کامل کسب نمودند. از طرف دیگر ایشان با توجه به رشته تحصیلی خویش یعنی حقوق کیفری و جرم شناسی، دارای تسلط کامل و تخصص در دعاوی کیفری می باشند. ایشان در دوره وکالت 13 ساله خویش تقریبا هر سال در یک زمینه حقوقی تحقیق و مطالعه نموده و تخصص به دست آورده اند. لذا مراجعین محترم به دکتر مصطفی جعفری با وکیلی مواجه هستند که به سبب تجربه و تحقیق چندین ساله، واجد تخصص در امور مختلف حقوقی می باشد.

جهت اخذ نوبت مشاوره حقوقی با دکتر مصطفی جعفری کلیک نمائید

تمامی حقوق این سایت محفوظ می باشد.